Ders Programı

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1. SINIF I. VE 2. ÖĞRETİM

 2017-2018/ GÜZ YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

ENF 101

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

YDB 101

İngilizce I

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)        

  MYO 109

TIBBİ TERMİNOLOJİ

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 
 

09.00 – 09.50

ENF 101

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi) 

YDB 101

İngilizce I

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)   

           SAK 109

TIBBİ tERMİNOLOJİ

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

MYO 101

Genel İŞLETME

Pelitli D: 02

 Prof.Dr. Mustafa KÖKSAL     

 

10.00 – 10.50

            AVU OO1

 Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon

D: 103

Öğr.gör.Fatma YILMAZ         

            MYO 101

Genel İŞLETME

Pelitli D: 02

 Prof.Dr. Mustafa KÖKSAL                       

 

11.00 -11.50

                            MYO 101

Genel İŞLETME

Pelitli D: 02

 Prof.Dr. Mustafa KÖKSAL           

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

    SAK 103

Sağlık Sistemleri ve Türkiye Sağlık Sisteminin Analizi

D: 103

Öğr.Gör.Merve ÇARKIT

     
 

14.00 – 14.50

  SAK 103

Sağlık Sistemleri ve Türkiye Sağlık Sisteminin Analizi

D:103

Öğr.Gör.Merve ÇARKIT

 

 

  TDB 101

Türk Dili 1

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)           

 

15.00 – 15.50

MAT 103

Matematik

D: 107

Yrd. Doç.Dr. Rukiye ÖZTÜRK    

     SAK 101

Genel Muhasebe I

D: 404

Uzm. Özgür GÜLCAN

SAK 115

Halk Sağlığında Temel Kavramlar D:405

Yrd.Doç.Dr. Nilgün ULUTAŞDEMİR

TDB 101

Türk Dili 1

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)           

 

16.00 – 16.50

 MAT 103

Matematik

D: 107

Yrd. Doç.Dr. Rukiye ÖZTÜRK    

  SAK 101

Genel Muhasebe I

D: 404

Uzm. Özgür GÜLCAN

SAK 115

Halk Sağlığında Temel Kavramlar

D: 405

Yrd.Doç.Dr. Nilgün ULUTAŞDEMİR

 
17.00 – 17.50             

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2. SINIF I. VE 2. ÖĞRETİM

 2017-2018/ GÜZ YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

   ATA 201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

   

 

    
 

09.00 – 09.50

  ATA 201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

 

      
 

10.00 – 10.50

              
 

11.00 -11.50

        
12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

SAK 211

 Sağlık Sigortacılığı

D: 405

Öğr. Gör. Merve ÇARKIT

 

 

SAK 205

Tıbbi Dokümantasyon

D: 305

Öğr.Gör. Ahmet Tevfik KARAYURT   

SAK 219

Hukukun Temel Kavramları

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)    

 
 

14.00 – 14.50

SAK 211

 Sağlık Sigortacılığı

D: 405

Öğr. Gör. Merve ÇARKIT

   SAK 205

Tıbbi Dokümantasyon

D: 305

Öğr. Gör. Ahmet Tevfik KARAYURT      

 SAK 219

Hukukun Temel Kavramları

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)  

 
 

15.00 – 15.50

   SAK 209

Hastane Yönetimi

D: 405

Uzm. Özgür Gülcan  

 

SAK 207

Sağlık Kurumlarında Kaynak Planlaması

D: 405

Öğr. Gör. Merve ÇARKIT

              
 

16.00 – 16.50

  SAK 209

Hastane Yönetimi

D: 405

Uzm. Özgür Gülcan  

SAK 207

Sağlık Kurumlarında Kaynak Planlaması

D: 405

Öğr. Gör. Merve ÇARKIT

   
17.00 – 17.50